O nás

Jsme společenstvím lidí různých povah, zájmů, povolání, věku … chceme společně sdílet svůj život v Bohu,  vzájemně posilovat svoji víru a vztahy. Máme touhu jít blíž k Pánu Ježíši skrze Pannu Marii a svatého Peregrina Laziosi OSM.
Scházíme se pravidelně každou první středu v měsíci po mši svaté. Před mší svatou máme možnost přistoupit ke svátosti smíření a prožít adoraci.
Pravidelná setkání naplňujeme společnou modlitbou, rozjímáním nad určitou pravdou víry a vzájemným sdílením.
Aktivně se podílíme na přípravě květnové pouti ke cti sv. Peregrina, podporujeme modlitbou i činem poutní tradici ve farnosti a vydáváme časopis Peregrínek.
Společenství sv. Peregrina duchovně vede otec Mariusz Sierpniak.

Kontakt:

Společenství sv. Peregrina OSM se schází ve farní budově při kostele Všech sv. v Ořechově.

Korespondenční adresa: P. Mariusz Sierpniak, Vnitřní 13, 664 48 Moravany

mobil: 777 674 936 – vedoucí společenství Leona Steingartová