Kalendář akcí a událostí farnosti

Březen 2024

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
1pátek 2. postního týdne
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:00
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Za rodiče Dvořákovy,dva syny a za sourozence Požárovy

2sobota 2. postního týdne
  • 16:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:30 - 17:30
    • kaple sv. Jana Nepomuckého
    • Označení: Prštice - sv. Jan Nepomucký (Prštice)

    Za rodiče Gertnerovy

33. NEDĚLE POSTNÍ
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • kostel farní sv. Jiří
    • Označení: Ořechov - sv. Jiří (Ořechov u Brna)

    Za Aloise Franty a dvoje rodiče

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:15
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Za Jiřího Šalplachtu,manžele Gremmelovy,Annu Reiterovu a duše v očistci

4pondělí 3. postního týdne
5úterý 3. postního týdne
  • 17:30 Adorace
    Adorace
    • 17:30 - 18:00
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Adorace

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:30
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    ( volná intence )

6středa 3. postního týdne
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:30
    • filiální kostel sv. Šimona a Judy
    • Označení: Radostice - sv. Šimon a Juda (Radostice u Brna)

    Za živé a zemřelé farníky

7čtvrtek 3. postního týdne
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:00
    • kostel farní sv. Jiří
    • Označení: Ořechov - sv. Jiří (Ořechov u Brna)

    Za rodinu Jankovu a Slavíkovu

8pátek 3. postního týdne
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:00
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    ( volná intence )

9sobota 3. postního týdne
  • 16:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:30 - 17:30
    • kaple sv. Jana Nepomuckého
    • Označení: Prštice - sv. Jan Nepomucký (Prštice)

    Za Janu a Rostislava Hrdličkovy, jejich rodiče a Jiřího Poláška

104. NEDĚLE POSTNÍ (Laetare)
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • kostel farní sv. Jiří
    • Označení: Ořechov - sv. Jiří (Ořechov u Brna)

    Za Františka Procházky, manželku Jiřinu a dvoje rodiče

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:15
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Za Josefa Kozla a celou rodinu

11pondělí 4. postního týdne
12úterý 4. postního týdne
  • 17:30 Adorace
    Adorace
    • 17:30 - 18:00
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Adorace

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:30
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    ( volná intence )

13středa 4. postního týdne
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:30
    • filiální kostel sv. Šimona a Judy
    • Označení: Radostice - sv. Šimon a Juda (Radostice u Brna)

    Za živé a zemřelé farníky

14čtvrtek 4. postního týdne
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:00
    • kostel farní sv. Jiří
    • Označení: Ořechov - sv. Jiří (Ořechov u Brna)

    Za zemřelou Evu Pospíšilovou a její rodinu

15pátek 4. postního týdne
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:00
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    ( volná intence )

16sobota 4. postního týdne
  • 16:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:30 - 17:30
    • kaple sv. Jana Nepomuckého
    • Označení: Prštice - sv. Jan Nepomucký (Prštice)

    Za Josefa a Leopolda Šedrlovy a manžele Osladilovy

175. NEDĚLE POSTNÍ
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • kostel farní sv. Jiří
    • Označení: Ořechov - sv. Jiří (Ořechov u Brna)

    Za Miroslava Trenze, manželku a rodiče

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:15
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Za Josefa a Cyrilku Smejkalovy a jejich rodiče

18pondělí 5. postního týdne
19sv. Josefa, snoubence Panny Marie
  • 17:30 Adorace
    Adorace
    • 17:30 - 18:00
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Adorace

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:30
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Za Marii a Karla Zdražílkovy

20středa 5. postního týdne
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:30
    • filiální kostel sv. Šimona a Judy
    • Označení: Radostice - sv. Šimon a Juda (Radostice u Brna)

    Za živé a zemřelé farníky

21čtvrtek 5. postního týdne
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:00
    • kostel farní sv. Jiří
    • Označení: Ořechov - sv. Jiří (Ořechov u Brna)

    Za Josefa Kováře, rodiče, sestry a Jana Bukáčka

22pátek 5. postního týdne
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:00
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    ( volná intence )

23sobota 5. postního týdne
  • 16:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:30 - 17:30
    • kaple sv. Jana Nepomuckého
    • Označení: Prštice - sv. Jan Nepomucký (Prštice)

    Za Zdenku a Antonína Leichmanovy a jejich rodiče

24Květná (pašijová) neděle
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • kostel farní sv. Jiří
    • Označení: Ořechov - sv. Jiří (Ořechov u Brna)

    Za Marii Novákovou, manžela a dvoje rodiče

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:15
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Za Antonína Škodu,manželku a duše v očistci

25pondělí Svatého týdne
26úterý Svatého týdne
  • 17:30 Adorace
    Adorace
    • 17:30 - 18:00
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Adorace

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:30
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Za Karla a Janu Kubovy, rodiče, živou, zemřelo rodinu a duše v očistci

27středa Svatého týdne
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:30
    • filiální kostel sv. Šimona a Judy
    • Označení: Radostice - sv. Šimon a Juda (Radostice u Brna)

    Za živé a zemřelé farníky

28Zelený čtvrtek
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 19:00
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Za P.Františka Veřtáta a P.Jana Bártu

29Velký pátek
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:00
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    ( volná intence )

30Bílá sobota
31Zmrtvýchvstání Páně
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • kostel farní sv. Jiří
    • Označení: Ořechov - sv. Jiří (Ořechov u Brna)

    Za Vladimíra Blaňky a dvoje rodiče

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:30
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Za Marii Hendrychovou a rodiče

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 12:00
    • kaple sv. Jana Nepomuckého
    • Označení: Prštice - sv. Jan Nepomucký (Prštice)

    Za Terezii a Jana Schořovy a jejich rodiče