Kalendář akcí a událostí farnosti

červen 2024

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
1sv. Justina, mučedníka
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:30
    • kaple sv. Jana Nepomuckého
    • Označení: Prštice - sv. Jan Nepomucký (Prštice)

    Za Jeníčka a Josefa Daňkovy a dvoje rodiče

29. neděle v mezidobí
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • kostel farní sv. Jiří
    • Označení: Ořechov - sv. Jiří (Ořechov u Brna)

    Za Františka Procházku a manželku Helenu

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:30
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Za rodinu Trenzovu a Macíčkovu

3sv. Karla Lwangy a druhů, mučedníků
4úterý 9. týdne v mezidobí
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:30
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Za Bohumila Šmída,manželku,dceru a zetě

5sv. Bonifáce, biskupa a mučedníka
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:30
    • filiální kostel sv. Šimona a Judy
    • Označení: Radostice - sv. Šimon a Juda (Radostice u Brna)

    Za živé a zemřelé farníky

6sv. Norberta, biskupa
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:00
    • kostel farní sv. Jiří
    • Označení: Ořechov - sv. Jiří (Ořechov u Brna)

    Za Vítězslava Nováka a sourozence

7Nejsvětějšího Srdce Ježíšova
  • 17:00 Adorace
    Adorace
    • 17:00 - 17:30
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Adorace

  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:10
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Za P. Tomáše Škodu,rodiče a sourozence

8Neposkvrněného srdce Panny Marie
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:30
    • kaple sv. Jana Nepomuckého
    • Označení: Prštice - sv. Jan Nepomucký (Prštice)

    Za Marii a Theodora Jedličkovy a jejich rodiče

910. neděle v mezidobí
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • kostel farní sv. Jiří
    • Označení: Ořechov - sv. Jiří (Ořechov u Brna)

    Za Marii Trenzovu, rodiče a Břetislava Pantůčka

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:15
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Za Františka Buršíka,manželku,Františku Šimkovu a manžela a poděkování za dožitá léta

10pondělí 10. týdne v mezidobí
11sv. Barnabáše, apoštola
  • 17:30 Adorace
    Adorace
    • 17:30 - 18:00
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Adorace

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:30
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Za Františka,Jiřího a rodiče Urbanovy

12středa 10. týdne v mezidobí
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:30
    • filiální kostel sv. Šimona a Judy
    • Označení: Radostice - sv. Šimon a Juda (Radostice u Brna)

    Za živé a zemřelé farníky

13sv. Antonína z Padovy, kněze a učitele církve
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:00
    • kostel farní sv. Jiří
    • Označení: Ořechov - sv. Jiří (Ořechov u Brna)

    Za manžele Pařilovy, syna Václava, dvoje rodiče a zetě. Za živou rodinu.

14pátek 10. týdne v mezidobí
15sv. Víta, mučedníka, nebo sobotní památka Panny Marie
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:30
    • kaple sv. Jana Nepomuckého
    • Označení: Prštice - sv. Jan Nepomucký (Prštice)

    Za rodiče Dobrovodských a Schreflovy

1611. neděle v mezidobí
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • kostel farní sv. Jiří
    • Označení: Ořechov - sv. Jiří (Ořechov u Brna)

    Za Augustina a Annu Hrdličkovy, syna a dceru a Stanislava Pavlíka

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:15
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Za rodinu Urbanovu, rodiče Macíčkovy a Jana Kafrdu a duše v očistci

17pondělí 11. týdne v mezidobí
18úterý 11. týdne v mezidobí
  • 17:30 Adorace
    Adorace
    • 17:30 - 18:00
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Adorace

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:30
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Za manžele Hruškovy,Jaroslava Kmenta,Dagmar Šebkovu a duše v očistci

19sv. Romualda, opata
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:30
    • filiální kostel sv. Šimona a Judy
    • Označení: Radostice - sv. Šimon a Juda (Radostice u Brna)

    Za živé a zemřelé farníky

20čtvrtek 11. týdne v mezidobí
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:00
    • kostel farní sv. Jiří
    • Označení: Ořechov - sv. Jiří (Ořechov u Brna)

    Za Dagmar Dvořákovou a její dceru

21Alois Gonzaga
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:00
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Za Jaroslava Procházku

22sv. Paulína Nolánského, biskupa, nebo sobotní památka Panny Marie
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:30
    • kaple sv. Jana Nepomuckého
    • Označení: Prštice - sv. Jan Nepomucký (Prštice)

    Za Andělu a Josefa Slaných

2312. neděle v mezidobí
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • kostel farní sv. Jiří
    • Označení: Ořechov - sv. Jiří (Ořechov u Brna)

    Za Stanislava Badina, manželku, živou a zemřelou rodinu a duše v očistci

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:15
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Za Ivetku Urbanovu,Boženu a Františka Urbanovy a rodiče

24Narození sv. Jana Křtitele
25úterý 12. týdne v mezidobí
26středa 12. týdne v mezidobí
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:30
    • filiální kostel sv. Šimona a Judy
    • Označení: Radostice - sv. Šimon a Juda (Radostice u Brna)

    Za živé a zemřelé farníky

27 sv. Cyrila Alexandrijského, biskupa a učitele církve
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:00
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Za Ludmilu a Miroslava Ševčíkovy,Vlastimila Šmída a rodiče

28sv. Ireneje, biskupa a mučedníka
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:00
    • kostel farní sv. Jiří
    • Označení: Ořechov - sv. Jiří (Ořechov u Brna)

    Za Marii Korousovou, manžela, syna a rodiče Pavlíkovy

29sv. Petra a Pavla, apoštolů, hlavních patronů brněnské diecéze
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:30
    • kaple sv. Jana Nepomuckého
    • Označení: Prštice - sv. Jan Nepomucký (Prštice)

    Za rodiče Hellarovy

3013. neděle v mezidobí
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • kostel farní sv. Jiří
    • Označení: Ořechov - sv. Jiří (Ořechov u Brna)

    Za Antonína Nováka, manželku a celou rodinu

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:30
    • farní kostel Všech svatých
    • Označení: Ořechov - Všech svatých (Ořechov u Brna)

    Za Karla a Marii Klečákovy, dvoje rodiče a Miroslava Šenkýře